کش و قوس ماندن یا کناره گیری در لیگ دسته یک فوتبال

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال 90 ارومیه پس از گذشت 12 هفته از رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور به دلیل آنچه که مسوولان این تیم آن را مواجهه با مشکلات مالی خواندند، در کش و قوس ماندن یا کناره گیری از مسابقات قرار دارد.

به گزارش ایرنا امسال فوتبال ارومیه پس از گذشت سه دهه بار دیگر با حضور تیم 90 ارومیه در لیگ دسته یک کشور جان تازه ای به خود گرفت.
این تیم 2 هفته پس از آغاز رقابت های جام آزادگان وارد کوران مسابقات شد و پس از حاضر نشدن در دیدار هفته اول (به دلیل تشکیل نشدن)، در هفته های دوم و سوم شکست سنگینی مقابل حریفان خورد ولی از هفته چهارم با تساوی یک بر یک مقابل شهرداری تبریز روند رو به رشدی را به خود گرفت.
کسب سه تساوی، 2 پیروزی و تنها یک شکست از هفته پنجم تا دوازدهم حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی این تیم بود.
مدیر باشگاه تیم فوتبال 90 ارومیه در خصوص آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار ایرنا گفت: این تیم با وجود نتایج بسیار خوب و روند صعودی به دلیل مشکلات مالی از حضور در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور آزادگان کناره گیری کرد.
یحیی بهاری با ابراز تاسف از بی تفاوتی مسوولان و هیات فوتبال استان درباره این انصراف، افزود: روزی که با 150 فوتبال آموز (در سال 1390) مدرسه فوتبال 90 ارومیه افتتاح شد، ورود این فوتبال آموزان پس از هفت سال به کوران رقابت های جام آزادگان قابل تصور نبود.
وی بیان کرد: تیم ...

[ مشاهده متن کامل کش و قوس ماندن یا کناره گیری در لیگ دسته یک فوتبال ایرنا ]