درد و رنج های بانوی بهایی که به اسلام پناه آورد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۱
درد و رنج های بانوی بهایی که به اسلام پناه آورد
بانوی بهایی که حدود ۲ سال قبل، از فرقه ضاله بهاییت به دین مبین اسلام پناه آورد، رنج ها و مصیبت های خود را که پس از جدایی از این فرقه با آن مواجه شده است، با فارس در میان گذاشت.

خبرگزاری فارس ـ گروه فرهنگ و هنر ـ حوزه دین و اندیشه: روند اسلام آوردن بهاییان در سال های اخیر شدت گرفته و متبریان زیادی با اعلام رسمی و آشکار جدایی از فرقه بهاییت، آیین فریبنده انگلیسی به دامن مبارک و پرمهر اسلام پای نهاده اند. پاییز سال ۹۵، زمانی است که شماری از پیروان این فرقه، اعلام جدایی کردند و دین مهربانی را برای خود برگزیدند. چرا که در خانواده ای رشد و نمو یافته بودند که حق انتخابی برایشان متصور نبود و همواره از تعالیم آسمانی اسلام دور نگاه داشته می شدند.
مهشید ضیایی ، دو سال قبل یعنی در دوم آذرماه ۱۳۹۵، جدایی اش را از فرقه بهاییت با اعلام عمومی در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار کشور رسانه ای کرد و مصائب و رنج های این بانوی متأهل که مادر چند فرزند هم بود، از همان روزهای تیره آغاز شد. پرونده سازی، جدا کردن فرزندان از مادر و طرد قطعی از اقوام و خویشان، دردهایی است که این زن با فارس در میان گذاشته است.
گفت وگوی اجمالی ما با او را در آستانه سالگرد میلاد پیامبر رحمت، حضرت محمد (ص) بخوانید تا در آینده ای نزدیک، به امید گفت و شنودی مشروح تر، سخنان او را مطالعه کنید.
خانم ...

[ مشاهده متن کامل درد و رنج های بانوی بهایی که به اسلام پناه آورد فارس نیوز ]