صرفه جویی در مصرف آب در ایستگاه ها و قطارهای مترو تبلیغ می شود

موج چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

مدیرعامل متروی تهران گفت: از امروز تبلیغات گسترده ای در متروی تهران در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام می شود؛ این در حالی است که محل های مناسبی را نیز برای اطلاع رسانی در مترو در نظر خواهیم گرفت.
به گزارش خبرگزاری موج، صبح امروز (23 مرداد) در تفاهم نامه ای که بین متروی تهران و سازمان آب و فاضلاب استان تهران درخصوص تبلیغ صرفه جویی در مصرف آب در متروی تهران منعقد شد، فرنوش نوبخت مدیرعامل مترو با بیان اینکه روزانه بیش از دو و نیم میلیون مسافر از مترو تهران استفاده می کنند، اظهار کرد: بیشترین ارتباط با مردم را در مترو تهران داریم و به همین دلیل مترو محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و فرهنگ سازی است.
وی با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شرکت آبفا بتوانیم مردم را به کاهش مصرف و استفاده بهینه از آب دعوت کنیم، گفت: از امروز تبلیغات گسترده ای در مترو تهران در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام می شود؛ این در حالی است که محل های مناسبی را نیز برای اطلاع رسانی در مترو در نظر خواهیم گرفت.
همچنین محمدرضا بختیاری،  مدیرعامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تفاهم نامه امروز آغازگر همکاری با مترو است، گفت: ایران جزو کشورهای خشک محسوب می شود و هزینه های زیادی را برای تأمین و تصفیه آب صرف می کنیم، اما متأسفانه با وجود همه سختی ها برخی از مردم مراعات نکرده و با آب شرب، ماشین و کوچه را تمیز می کنند.
وی با بیان اینکه باید در کاهش مصرف آب و صرفه جویی در آن فرهنگ سازی کرد، گفت: مترو تهران به دلیل مسافران زیادی که جابه جا می کند پتانسیل و ظرفیت بالایی برای فرهنگ سازی دارد و به همین دلیل قصد داریم طی تفاهم نامه ای که امروز ...

سرخط اخبار