واگذاری بیمارستان پتروشیمی ماهشهر به بخش خصوصی کذب است

دریافت خبر : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۱
واگذاری بیمارستان پتروشیمی ماهشهر به بخش خصوصی کذب است
اقتصاد ایران: بندر ماهشهر - نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس گفت: واگذاری بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر به بخش خصوصی کذب است و این امر هنوز قطعیت نیافته است.

علی گلمرادی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به اظهارات امام جمعه شهر چمران در رابطه با خصوصی سازی بیمارستان نفت بندرماهشهر اظهار کرد: امام جمعه شهر چمران در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر، دلیل خصوصی سازی بیمارستان صنایع پتروشیمی و متضرر شدن مردم منطقه از هزینه های بالای درمان را سهل انگاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برشمرد که این موضع کاملاً غیرکارشناسی است.
وی افزود: این در حالی است که ابلاغ سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی توسط رهبر معظم انقلاب به مدیریت اجرایی کشور، یکی از مهم ترین گام هایی بوده که طی دهه های گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای تعریض جاده توسعه اقتصادی کشور برداشته شده است.
نماینده مردم بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی در ادامه با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد لزوم اجرای سیاست های این اصل خاطرنشان کرد: در همین راستا، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست اندرکاران اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴، در بیانات مهمی تلاش برای عملی شدن این سیاست های تحول آفرین را نوعی جهاد خواندند و با ارائه ...

[ مشاهده متن کامل واگذاری بیمارستان پتروشیمی ماهشهر به بخش خصوصی کذب است اکو نیوز ]