نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

تیتربرتر سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳

به گزارش تیتربرتر؛
آئودی اسپانسر فیلم های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم های کمیک ساخته شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به دنیا معرفی شده اند را مانند همین فیلم «انتقام جویان: نبرد نهایی» برای شما عزیزان، معرفی کنیم.
وبسایت چرخان: جهان سینمایی مارول (Marvel) که دنیایی برای ایجاد ابرقهرمان هایی است که هر یک ویژگی ها، شخصیت و حال و هوای خود را دارد را بیشتر شما می شناسید و دنبال می کنید؛ اما در هریک از این فیلم های دنیای مارول، بدون شک، خودروهای جذابی نیز وجود دارند تا بتوانند برازنده شخصیت قهرمان فیلم باشند.
دنیای سینمایی مارول، همیشه پر بوده است از خودروهایی جذاب، مدرن و خوش چهره ای که توسط قهرمانان فیلم رانده می شوند. درزمینهٔ خودرویی، می توان به فیلم «مرد آهنی» محصول سال 2008 اشاره کرد. جایی که برای اولین بار، تونی استارک یا همان شخصیت نابغه مرد آهنی، ابرخودروی آئودی R8 را به جهان معرفی کرد.
از آن زمان تاکنون، آئودی اسپانسر فیلم های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم های کمیک ساخته شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به دنیا معرفی شده اند را مانند همین فیلم «انتقام جویان: نبرد نهایی» برای شما عزیزان، معرفی کنیم.
نگران نباشید، قرار نیست در مورد فیلم ها و نقد آن ها صحبتی شود، بلکه تنها خودروها و فقط خودروهای به کاررفته برای قهرمان های این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار