مقاومت و ایستادگی جبهه حق موجب شکست دشمن استکباری است

دریافت خبر : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲
مقاومت و ایستادگی جبهه حق موجب شکست دشمن استکباری است
به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک، با اشاره به فرا رسیدن سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خدمشهر، اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر برای ما یک درس بزرگ و باعظمت است تا بدانیم که اگر در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهیم پیروز خواهیم شد. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: دشمنان استکباری از این مقاومت و ایستادگی هراس دارند، چرا که می دانند توطئه های آنان را خنثی خواهد کرد و در نهایت به شکست آنها منجر می شود. وی بیان کرد: امت اسلامی ایران طی چهار دهه پس از انقلاب، پیوسته با ایستادگی و مقاومت دشمن را شکست داده و این ایستادگی را همواره حفظ می کند. امام جمعه اراک خاطرنشان ساخت: ملت ایران ولایتمداری و پیروی از ولایت را سرلوحه کار خود قرار داده است و همین موجب شده تا بتوانند با اقتدار در برابر دشمن ایستادگی کند. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به برجام، تصریح کرد: خروج امریکا از برجام به تمام جهان اثبات کرد که آمریکا به هیچ عهد و پیمانی پایبند ...

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک، با اشاره به برجام و اقدامات اخیر آمریکا، اظهار داشت: خروج امریکا از برجام به تمام جهان اثبات کرد که آمریکا به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیست و نمی توان به این کشور اعتماد کرد.
دری نجف آبادی ادامه داد: اخیرا وزیر امور خارجه آمریکا مطالبی را در رابطه با ایران منتشر کرده که کذب و دروغ است و ادعاهای پوچی را مطرح کرده است. آمریکا ما را به نقض حقوق بشر متهم می کند در حالی که خود جنایات های بسیاری را انجام داده و بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است.
اروپا در اجرای تعهدات برجام بدعهدی نکند
امام جمعه اراک اضافه کرد: در رابطه با برجام رهبر معظم انقلاب اخیرا فرمایشاتی را مطرح کرده اند مبنی بر اینکه اروپا بایستی به تعهدات و تضمین های خود در این پیمان نامه عمل کند و در بدعهدی به آمریکا نپیوندد، در این زمینه همه مسئولان منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در بخش دیگر صحبت های خود عنوان کرد: اگر می خواهیم با اقتدار مقابل دشمن بایستیم ...

[ مشاهده متن کامل مقاومت و ایستادگی جبهه حق موجب شکست دشمن استکباری است خبرگزاری مهر ]