پاریس تبدیل به پادگان نظامی شد

دریافت خبر : یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۰
پاریس تبدیل به پادگان نظامی شد
تدابیر بسیار شدید امنیتی در پاریس برای برگزاری مراسم سالگرد پایان جنگ جهانی اول، این شهر را بیشتر شبیه یک "پادگان نظامی" کرده است.

به گزارش مشرق ، این روزها برای برگزاری مراسم یکصدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول و کنفرانس صلح ؛ تدابیر بسیار شدید امنیتی در پاریس در جریان است به نحوی که رسانه ها حال و هوای این شهر را بیشتر شبیه یک "پادگان نظامی" عنوان می کنند.

ببینید:

 10 هزار پلیس، ژاندارم، نیروهای امنیتی و ارتشی علاوه بر نیروهای ویژه لباس شخصی از زمین و هوا و دریا (رود سن) با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات نظامی امنیتی از جمله بالگرد ، قایق های تندرو و دوربین های مداربسته تمامی رفت و آمدها و حرکات شهروندان و حتی گردشگران را به شدت تحت کنترل دارند.
فقط 2 هزار نیروی امنیتی و پلیس در میدان آرک دو تریومپ (میدان پیروزی) و خیابانهای اطراف مستقر شده اند تا امنیت مراسم 11 نوامبر را برقرار کنند.
این مراسم صبح امروز یکشنبه با حضور حدود 70 تن از سران، روسای جمهور ، نخست وزیران و رهبران کشورهای درگیر در جنگ جهانی اول از جمله روسای جمهور امریکا و روسیه و صدر اعظم آلمان به میزبانی مکرون رئیس جمهور فرانسه بر گزار می شود.
برخی گروهای افراطی و تندرو فرانسوی از جمله گروه جوانان "بلک بلوک" تهدید به حمله و بمب گذاری در مراس ...

[ مشاهده متن کامل پاریس تبدیل به پادگان نظامی شد مشرق نیوز ]