امیری در رادار اورتون/ لایی که قیمت وحید را 2 برابر کرد

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۸
امیری در رادار اورتون/ لایی که قیمت وحید را 2 برابر کرد
عملکرد ملی پوشان لیگ برتری ایران بازی به بازی در حال بهتر شدن است و این موضوع به دلیل این که آن ها را به خروج از تیمشان و یا حتی خروج از ایران ترغیب می کند زنگ خطری برای باشگاه های شان محسوب می شود.

به گزارش  سرویس ورزشی جام نیـوز ، با وجود شکست برابر ماتادورها اما بازی خوب ملی پوشان ایرانی مورد توجه بسیاری از باشگاه های خارجی قرار گرفت. تا جایی که گفته شده تعدادی از ملی پوشان بعد از اتمام این مسابقات تصمیمات جدیدی برای ادامه فوتبال خود خواهند گرفت و در صدر این بازیکنان، ملی پوشان استقلال و پرسپولیس هستند.
یکی از ملی پوشانی که در بازی با اسپانیا و مراکش خوش درخشید، وحید امیری بود. وینگر پرسپولیس در هر 2 بازی بیشترین دوندگی را بین تمام بازیکنان داشته؛ یعنی در حد بالاترین استانداردهای جهانی بوده که می تواند او را به بهترین تیم های جهان برساند. شاهکار او اما وقتی بود که به مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا لایی انداخت و تماشایی ترین صحنه این بازی را به نام خودش در تاریخ ثبت کرد. آمار می گوید وحید امیری با 22 استارت در نیمه اول و همینطور 26 استارت در نیمه دوم بازی ایران و اسپانیا، رتبه یک را در بین بازیکنان هر 2 تیم به دست آورده.
پیش از آنکه سوت آغاز جام جهانی 2018 به صدا دربیاید، سایت ترانسفرمارکت(مرجع اول قیمت گذاری بازیکنان فوتبال جهان) 550 هزار یورو روی ستاره ملی پوش پرسپولیس ...

[ مشاهده متن کامل امیری در رادار اورتون/ لایی که قیمت وحید را 2 برابر کرد جام نیوز ]

آخرین اخبار عمومی