مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۳
مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم
این خانم معلم در روز کودک از دانش آموزانش خواست که روی پارچه سفیدی نقاشی کنند و چند هفته بعد، پارچه نقاشی شده را به مانتویی تبدیل کرد و در روز دانش آموز با این مانتو به کلاس آمد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، معلمی یک هنر است؛ هنری که جایگاه ویژه ای دارد چراکه آینده سازان کشور را پرورش می دهد.
یکی از این معلمان هنرمند و خلاق، طیبه گورانی آموزگار پایه اول دبستان شهید مفتح منطقه شهاب در منطقه آزاد قشم است؛ او متولد سال ۱۳۷۲ و متولد همین روستاست.
این خانم معلم در روز کودک از دانش آموزانش خواست که روی پارچه سفیدی نقاشی کنند و چند هفته بعد، پارچه نقاشی شده را به مانتویی تبدیل کرد و در روز دانش آموز با این مانتو به کلاس آمد و موجب شادی دانش آموزانش شد.
رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از ابتکار معلم خلاق جزیره قشم تقدیر کرد.
در متن این تقدیرنامه آمده است: «سرکار خانم طیبه گورانی؛ آموزگار ارجمند دبستان شهید مفتح روستای سلخ جزیره قشم؛در برخی مجال ها ابتکار عمل و خلاقیت بالاتر از موضوعات مالی و اقتصادی جلوه حضور می یابد، اینکه شما با ذوق و قریحه خویش دانش آموزان کلاس اول را شگفت زده کردید و آنها با این فرصت به دنیای دوستی و محبت وارد شدند، بسیار ارزشمند است، این درس هنرمندانه به ما می آموزد که هرآنچه آمیخته با هنر و عشق ...

[ مشاهده متن کامل مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم فارس نیوز ]