رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا خبر داد: تشکیل ۲۲۲ پرونده قاچاق سازمان یافته کالا و ارز در کشور

دریافت خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا خبر داد: تشکیل ۲۲۲ پرونده قاچاق سازمان یافته کالا و ارز در کشور
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در ۲ - ۳ سال گذشته ۲۲۲ پرونده توسط وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی تشکیل شده است.

به گزارش گروه اقتصادی  قدس آنلاین ، سردار علی مویدی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در خرم آباد اظهار داشت: بهترین همکاران ما اصحاب رسانه هستند که هم آگاهی بخشی می کنند و هم مدیران دولت و حاکمیت را به چالش می کشند و مطالبه گری می کنند.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به عوامل داخلی و خارجی قاچاق، عنوان کرد: ما کشوری مستقل هستیم و با بسیاری از کشورهایی که استکبار جهانی هستند وابستگی و همفکری نخواهیم داشت، طبیعی است که دشمنی می کنند و با هر عمل و فعلی که ذهن و اندیشه مدیران و حاکمیت ما را مشغول کند، وارد می شوند.
وی بیان کرد: اگر امروز دشمن فکر کند که با قاچاق می تواند به کشور ما آسیب وارد کند همین را انجام می دهد، روزی داعش ایجاد می کنند، روزی منافقین را علم کرده و روزی جنگ تحمیلی را ایجاد می کنند این ها سلسله جنگ هایی است که دشمن برای ما تعریف کرده و در حقیقت ما نیز توانسته ایم یکی پس از دیگری از این گردنه ها به سلامت عبور کنیم، به طور یقین از این گردنه سخت و دشوار نیز با همت مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تدابیر خوب دولت عبور خواهیم کرد.
سردار مویدی ب ...

[ مشاهده متن کامل رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا خبر داد: تشکیل ۲۲۲ پرونده قاچاق سازمان یافته کالا و ارز در کشور قدس آنلاین ]