برپایی نمایشگاه کتاب و کتب اهدایی و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه + تصاویر

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸
برپایی نمایشگاه کتاب و کتب اهدایی و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه + تصاویر
در سومین روز از هفته کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، نمایشگاه کتاب و کتب اهدایی و عضوگیری رایگان در کتابخانه های عمومی در شهر دهدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، در سومین روز از هفته کتاب و کتابخوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه نمایشگاه کتاب و پایگاه کتب اهدایی و عضوگیری رایگان در میدان مرکزی شهر دهدشت برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه در گفت و گوی اختصاصی با تابناک اظهار داشت: علاقمندان به مطالعه و تحقیق می توانند تا ساعت 19 امروز شنبه 26 آبان ماه به پایگاه عضویت رایگان کتابخانه های عمومی شهرستان واقع در میدان مرکزی شهر دهدشت یا اداره کتابخانه های عمومی کهگیلویه مراجعه و ثبت نام کنند.
وی با اشاره به برنامه های ویژه هفته کتاب عنوان کرد: عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی و صادر شدن کارت عضویت با ارائه شماره ملی از مهمترین برنامه های هفته کتاب در شهرستان کهگیلویه است که استفاده از این کارت در همه کتابخانه های عمومی کشور معتبر خواهد بود و شهروندان دهدشتی می توانند از امکانات کتابخانه های عمومی سراسر کشور نیز استفاده کنند.
عیسی روح الامین ابراز داشت: هدف از انجام این کار علاقمند کردن همشهریان به کتابخوانی و شناخت از کتاب و نیز آشنایی شهروندان ب ...

[ مشاهده متن کامل برپایی نمایشگاه کتاب و کتب اهدایی و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه + تصاویر تابناک کهکیلویه و بویر احمد ]