پیراهن تیم ملی بسکتبال برای پرویز پرستویی

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
تیم ملی بسکتبال ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا آماده می کند، ظهر دیروز مهمانی ویژه داشت؛پرویز پرستویی، اسطوره سینمای ایران دیروز به تمرینات تیم ملی بسکتبال ایران در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی رفت و پیش از اعزام تیم به جاکارتا با ملی پوشان دیدار کرد. پرویز پرستویی برای تک تک ملی پوشان آرزوی موفقیت کرد. رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال پیراهن مخصوص تیم ملی با امضای همه ملی پوشان را به عنوان یادبود به پرستویی اهدا کرد.

هندبال ایران مالزی را در هم کوبید
تیم ملی هندبال کشورمان در اولین دیدار خود در بازی های آسیایی جاکارتا، تیم مالزی را با نتیجه ٥٥ بر ١١ از پیش رو برداشت.
تیم ملی کشورمان نیمه اول این دیدار را با نتیجه ۲۹ بر 5 و نیمه دوم را با نتیجه ٢٦ بر 6 به اتمام رساند تا در مجموع با نتیجه ٥٥ بر ١١ اولین دیدار خود را پشت سر بگذارد.
تیم ملی هندبال کشورمان فردا در دومین دیدار به مصاف تیم قدرتمند قطر خواهد رفت که از بازیکنان چندملیتی تشکیل شده است. زوران کاستاراتویچ مقدونیه ای سرمربیگری این تیم را به عهده دارد.
نعمتی: ناامید نیستم
زهرا نعمتی تنها نماینده ریکرو بانوان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: هرچند برای کسب بهترین نتیجه در جاکارتا تمرین های سختی را پشت سر گذاشته ام، اما در برابر نمایندگان کشورهای خاور دور، کار سختی را پیش رو دارم؛ با این حال ناامید نیستم. به لحاظ بدنی و شرایط روانی در آمادگی خوبی به سر می برم و تلاش می کنم در برابر حریفان آسیایی که از نظر جسمانی شرایط بهتری نسبت به من دارند عملکرد موفقی داشته باشم. به هر صورت ناامید نیستم.
ساعی: عربستانی ...

[ مشاهده متن کامل پیراهن تیم ملی بسکتبال برای پرویز پرستویی روزنامه جام جم ]