وحدت و یک صدایی برابر دشمن راه مقابله با تهدیدات است

ایرنا شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
تهران - ایرنا - رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور راهکار مقابله با تهدیدات سیاسی دشمن را ایجاد وحدت و یک صدایی مقابل آنان دانست و گفت: باید دشمنان ما تنها یک صدا از کشور بشنوند و یک تصویر قدرتمند از جمهوری اسلامی در برابر خود ببینند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پدافند غیر عامل، سردار سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی در نشست روسا و دبیران کمیته های پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی کشور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: در سال جاری نقشه های بسیاری علیه جمهوری اسلامی طراحی شد و دشمن به دنبال ایجاد تابستان داغ برای ما بود، اما توانستیم به خوبی از این مسائل عبور کنیم.
وی ادامه داد: تمرکز و فشار آمریکایی ها بر اساس آنچه خود اعلام کرده اند فشار ما دون جنگ است، آن ها در ابتدا موضوع خروج از برجام را در پیش گرفتند تا با خروج از آن تحریم و فشار را به ما تحمیل کنند و بتوانند به اهداف خود برسند. آن ها در کنار تحریم عملیات های مکملی را نیز به کار گرفتند و فکر می کردند با فشار اقتصادی بر مردم می توانند به اهداف خود برسند، اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که نمی توانند طرح براندازی را دنبال کنند و در یک عقب نشینی آشکار مساله فشار برای تغییر رفتار جایگزین کردند.
سردار جلالی با بیان اینکه آمریکا محور همه اقدامات خود علیه ایران را گروهک منافقین قرار داده بود، اظهار داشت: آمریکایی ها در شهریور فهمیدند که اطلاعاتی که گروهک منافقین در اختیار آنها قرار می دهد مبتنی بر واقعیت نیست، همه برنامه های آمریکایی ها و تلاش آنها برای آشوب در جامعه با هوشیاری و آگاهی مردم با شکست روبه رو شد. البته یکسری مسائل در کشور وجود داشت که با رویکرد انسجام و وحدت توانستیم به خوبی تهدیداتی را که برای ایجاد تابستان داغ ایجاد کرده بودند را پشت سر بگذاریم.
وی ادامه داد: اروپایی ها با بیان تلاش برای حفظ برجام می خواستند در عین این که برجام را حفظ می کنند، زمینه فشار را برای آمریکا ...

سرخط اخبار