رابطه ظریف و روحانی صمیمانه و سازنده است.

اعتماد آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱

اعتمادآنلاین| بهرام قاسمی در پاسخ به سوالی در رابطه با شایعات اخیر در ارتباط با دستگاه دیپلماسی کشور از جمله استعفای محمد جواد ظریف از سمت خود، خروج ایران از برجام و همچنین وجود اختلافاتی بین رییس جمهور و وزیر امور خارجه در رابطه با موضوع سیاست خارجی کشور، تصریح کرد: استعفای آقای ظریف از ریاست دستگاه دیپلماسی کشور را قویا تکذیب می کنم. متاسفانه در حالی که هفته گذشته ایشان در یک سفر کاری بسیار مهم و حساس در هندوستان به سر می بردند و مشغول رایزنی با مقامات آن کشور بودند، این خبر جعلی ساخته و پرداخته شد.
به گزارش ایسنا این دیپلمات ارشد کشورمان همچنین با رد شایعات منتشر شده در مورد وجود اختلاف بین رییس جمهور و وزیر امور خارجه نیز، خاطر نشان کرد: رابطه بسیار صمیمانه و سازنده ای میان وزیر امور خارجه با هیات دولت به خصوص شخص رییس جمهور و همچنین سایر سران قوا و مقامات عالی رتبه کشور وجود دارد و وزیر امور خارجه و دستگاه زیر مجموعه شان همواره در حال تلاش برای ارتقای جایگاه ایران و همچنین خنثی کردن مکر و حیله دشمنان علیه ملت ایران و تامین منافع مردم هستند.
قاسمی در مورد شایعه سوم مطرح شده در برخی از رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر خروج ایران از برجام نیز با رد این موضوع ادامه داد: به نظر می رسد عده ای به صورت سیستماتیک در صدد ایجاد آشوب ذهنی و آشفتگی در بازار به منظور اثرگذاری بر وضعیت کنونی آن در راستای منافع سوداگران هستند. آنها تلاش می کنند که با انتشار برخی از اخبار جهت دار و کذب، فضاسازی روانی منفی در بازار ایجاد کنند ولی خوشبختانه با توجه به هوش و ذکاوت مردم این اقدامات راه به جایی نمی برد.
قاسمی همچنین تاکید کرد: تصمیم گیری ...

سرخط اخبار