فشار واشنگتن به «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» برای مقابله بیشتر با ایران

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱
فشار واشنگتن به «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» برای مقابله بیشتر با ایران
المانیتور در گزارشی ضمن اذعان به ناکارآمدی رسانه های معاند فارسی زبان، از افزایش فشارها بر این شبکه ها برای مقابله با ایران خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ، المانیتور در گزارشی ضمن اذعان به ناکارآمدی شبکه های معاند فارسی زبان در جنگ رسانه ای با ایران، از افزایش فشارها بر این شبکه ها برای تشکیل یک جبهه رسانه ای قوی تر در مقابل کشورمان خبر داد.
طبق گزارش این پایگاه آمریکایی، کنگره آمریکا در راستای استراتژی جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در قبال ایران، به دنبال اثربخشی بیشتر رسانه های فارسی زبانی است که از بودجه دولت آمریکا ارتزاق می کنند.
بر اساس این گزارش، در مرکز استراتژی رسانه ای جدید واشنگتن علیه ایران، شبکه های خبری «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» قرار دارند.
به نوشته المانیتور، قانونگذاران آمریکایی و مقامات دولتی از هر دو جناحِ دموکرات و جمهوری خواه از دیرباز، بنگاه خبرپراکنی آمریکا (BBG) که متولی این شبکه های خبری فارسی زبان به شمار می رود، را به انفعال و ناکارآمدی[در جنگ رسانه ای با ایران] متهم کرده اند و بسیاری از آنها برنامه های این دو شبکه درباره ایران را به دلیل تعصبات سیاسی و اختلاف نظر کارکنان آنها، "بسیار بد" می دانند.
در حالیکه هر دو جناح سیاسی آمریکا معتقدند که «رادیو فردا» و ...

[ مشاهده متن کامل فشار واشنگتن به «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» برای مقابله بیشتر با ایران صبح قزوین ]

آخرین اخبار سیاسی
آخرین اخبار صبح قزوین