هزینه طرح سنجش و کتاب درسی دانش آموزان عشایر رایگان شد

دریافت خبر : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۸
شهرکرد- ایرنا- رییس آموزش و پرورش عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: با تصویب دولت و ابلاغ وزارت آموزش و پرورش، از این پس انجام سنجش بینایی، شنوایی و کتابهای درسی دانش آموزان عشایری استان رایگان است.

حاتم خالدی روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این مصوبه در دولت به منظور حمایت از عشایر به آموزش و پرورش ابلاغ و دستور اجرایی آن نیز صادر شده است.
رییس آموزش و پرورش عشایری چهارمحال و بختیاری، تامین بخشی از کتاب های درسی و انجام سنجش بدو ورود دانش آموزان عشایر بصورت رایگان در هنگام ثبت نام سال تحصیلی جدید را یادآور شد و گفت: بخشی از لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان عشایر کوچرو نیز به صورت رایگان ارسال شده است.
وی از اهدای 4 کانکس برای تشکیل کلاس درس عشایر کوچرو استان توسط خیرین نیکوکار خبر داد و گفت: اعتبار هزینه شده برای تهیه و تجهیز کانکس های خیرساز بیش از 400 میلیون ریال بوده است.
خالدی، تعداد کلاس درس سیار دانش آموزان ابتدایی عشایر استان را 24 باب عنوان کرد و افزود: امید است خیرین این استان نیز 8 کانکس درس مورد نیاز دانش آموزان کوچرو را برای سال تحصیلی جدید تامین کنند.
رییس آموزش و پرورش عشایری چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری امتحانات دانش آموزان دوره ششم ابتدایی عشایر کوچرو در خردادماه سال جاری همزمان با سراسرکشور در مناطق ییلاقی گفت: دانش آموزان با مشخص شدن ...

[ مشاهده متن کامل هزینه طرح سنجش و کتاب درسی دانش آموزان عشایر رایگان شد ایرنا ]