کوتاه شدن دست دلالان از پرونده های قضایی

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۴
رئیس دادگستری لرستان گفت: برخی دلال ها و واسطه ها در پرونده های قضایی مشکلاتی به وجود آورده و با وعده رفع مشکل متهمین آن ها را فریب داده اند که دستگاه قضایی با این افراد که در بیرون از مجموعه دادگستری هستند برخورد کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، جعفر بدری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستان بیان کرد: اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارند این در حالی است که گاها در مظان اتهام قرار دارند اما با این وجود تعداد پرونده های مطبوعاتی در دستگاه قضا از 8 پرونده در سال گذشته امسال به 2 پرونده رسیده است.
وی بر شفافیت اداری تأکید نمود و افزود: دسترسی مراکز علمی به احکام قضایی در راستای شفافیت از برنامه های مدنظر دستگاه قضایی است.
رئیس دادگستری بر حساسیت جامعه بر بروز فساد تأکید نمود و گفت: در این راستا حفاظت اطلاعات در دادگستری و ادارات تابع اقدامات خوبی انجام داده و هرگونه شکایت از کارمندها و قضات از سوی شهروندان را مورد بررسی قرار می دهد.
وی خاطرنشان کرد: برخی دلال ها و واسطه ها در پرونده های قضایی مشکلاتی به وجود آورده و با وعده رفع مشکل متهمین آن ها را فریب داده اند که دستگاه قضایی با این افراد که در بیرون از مجموعه دادگستری هستند برخورد کرده است.
بدری گفت: اعتقاد داریم با توجه به شرایط موجود مردم از عملکرد قضات رضایت دارند هر چند برخی زیاده خواهی کرده و به دنبال آن ...

[ مشاهده متن کامل کوتاه شدن دست دلالان از پرونده های قضایی بسیج نیوز ]