دعوت سلطانی فر برای حضور در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
تهران - ایرنا - معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیران مسئول رسانه ها برای حضور حداکثری در هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد سلطانی فر روز چهارشنبه با اعلام این مطلب، گفت:هماهنگی های لازم با مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات و همچنین پلیس «فتا» برای افزایش ضریب امنیت انتخابات صورت گرفته است.
وی افزود: همچنین با هدف نظارت بر حسن انجام انتخابات هیات ویژه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بر روند برگزاری انتخابات نظارت می کنند.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسئول در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات راس ساعت 10صبح تا 18روز یکشنبه 27 آبان ماه و از طریق سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی الکترونیکی e-rasaneh.ir برگزار می شود، گفت: نتایج انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رای گیری و تایید کمیته سه نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان قوای سه گانه اعلام می شود.
سلطانی فر همچنین از تایید صلاحیت 167 نفر از نامزدهای متقاضی حضور در این انتخابات خبر داد و افزود: نامزدهای محترم مطابق دستورالعمل ...

[ مشاهده متن کامل دعوت سلطانی فر برای حضور در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات ایرنا ]