مکان اسکان زائران حسینی کهگیلویه و بویراحمد مجهز شود

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹
مکان اسکان زائران حسینی کهگیلویه و بویراحمد مجهز شود
اقتصاد ایران: یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مکان اسکان و پذیرایی از زائران حسینی این استان در مرز شلمچه برای برگزاری هر چه بهتر آیین پیاده روی اربعین امسال مجهز شود.

عزیز فیلی روز یکشنبه در نشست کمیته زیرساخت ستاد اربعین حسینی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: دستگاه های اجرایی، مردم، اصناف و فعالان بخش خصوصی استان در این زمینه با تمامی توان وارد عرصه شده و همکاری کنند.
وی افزود: به زودی یک گروه از متولیان امر و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای بازدید از مکان اسکان و پذیرایی از زائران حسینی این استان در مرز شلمچه به منظور تعیین نیازمندی های آن اعزام خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تهیه و تدوین یک برنامه زمان بندی برای تأمین زیرساخت های مورد نیاز در مکان اسکان و پذیرایی از زائران حسینی این استان در مرز شلمچه ضروری است.
فیلی عنوان کرد: آیین پیاده روی اربعین حسینی به عنوان یک حرکت مهم مذهبی و سیاسی باید امسال به طرز باشکوه و با حضور گسترده مردم نقاط مختلف کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.
وی ابراز داشت: نقاط ضعف و قوت سال های قبل اسکان و پذیرایی از زائران شرکت کننده از کهگیلویه و بویراحمد در آیین پیاده روی اربعین حسینی باید احصا و امسال مدنظر قرار گیرد.
رئیس ستاد عتبات عالیات کهگیلویه و ...

[ مشاهده متن کامل مکان اسکان زائران حسینی کهگیلویه و بویراحمد مجهز شود اکو نیوز ]