پرداخت یارانه ۲۰۰ هزار تومانی به کارگران و کارمندان

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶
پرداخت یارانه ۲۰۰ هزار تومانی به کارگران و کارمندان
بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر ۳ میلیون تومان حقوق دارند، به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان یارانه حمایتی می گیرند.

وزیر کار از اختصاص بسته های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی به افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی و کارمندان خبر داد.
به گزارش تجارت نیوز، محمد شریعتمداری گفت: حداقل معیشت و دست مزد وضعیت مطلوبی ندارد که برای اصلاح این مشکل در سه مرحله و متناسب با وضعیت خانوار بسته های حمایتی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در دولت تعیین شده که به گروه­ های هدف پرداخت خواهد شد.
شریعتمداری افزود: بسته های حمایتی ویژه ابتدا به عزیزان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و یا افرادی که در نوبت پیوستن به این سازمان ها هستند تعلق خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه یک سبد کالایی متنوع با اختیار خرید کالا های مختلف در اختیار این افراد قرار خواهیم داد، گفت: برای کارکنان دولت نیز یک سیاست جبرانی اتخاذ شده که به طور متوسط مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به کسانی که حقوقشان زیر ۳ میلیون تومان است اعم از شاغلین و بازنشستگان تعلق می گیرد.
شریعتمداری افزود: قرار است مبلغی نیز به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود تا این سازمان بسته های حمایتی را به دریافت کنندگان در آمد زیر ۳ میلیون از قشر کارگر و یا مستمری بگیران این سازمان تخصیص دهد.
وی گفت: بسته ...

[ مشاهده متن کامل پرداخت یارانه ۲۰۰ هزار تومانی به کارگران و کارمندان تجارت نیوز ]

آخرین اخبار اقتصادی