احیای موفقیت آمیز؛ رئالِ سولاری، صدرنشین لالیگا

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
احیای موفقیت آمیز؛ رئالِ سولاری، صدرنشین لالیگا
آی اسپورت - شاید بعد از شکست 5-1 مقابل بارسلونا در ال کلاسیکوی هفته دهم و تحمل چهارمین شکست فصل، کسی بازگشت رئال به لالیگا را باور نمی کرد اما این اتفاق اکنون رخ داده است. لغزش بارسلونا برای دومین هفته متوالی و این بار مقابل بیلبائو، به معنای آن بود که رئال در 13 هفته پس از ال کلاسیکو امتیازات بیشتری نسبت به بارسلونا در لالیگا اندوخته و صدرنشین این مقطع از فصل 19-2018 محسوب می شود. رئال مادرید در پایان هفته دهم با 4 برد، 2 تساوی، 4 باخت، 14 گل زده و 14 گل خورده با 14 امتیاز در رده نازل نهم قرار داشت و فاصله ای 7 امتیازی با بارسای صدرنشین پیدا کرده بود. بعد از شکست سنگین روز 28 اکتبر در نیوکمپ جولن لوپتگی از کار برکنار شد و سانتیاگو سولاری جای او را روی نیمکت کهکشانی ها گرفت. رئال در 13 هفته حضور سولاری 10 برد، یک تساوی و 2 باخت کسب کرده و 31 امتیاز اندوخته و در جهشی جالب توجه به رده دوم جدول رسیده است. اگر بخواهیم جدول لالیگا را در فاصله هفته های دهم تا بیست و سوم تنظیم کنیم، رئال مادرید با 31 امتیاز صدرنشین این جدول خواهد بود. این در شرایطی است که بارسلونای ارنستو والورده در ...

آی اسپورت - شاید بعد از شکست ۵-۱ مقابل بارسلونا در ال کلاسیکوی هفته دهم و تحمل چهارمین شکست فصل، کسی بازگشت رئال به لالیگا را باور نمی کرد اما این اتفاق اکنون رخ داده است. لغزش بارسلونا برای دومین هفته متوالی و این بار مقابل بیلبائو، به معنای آن بود که رئال در ۱۳ هفته پس از ال کلاسیکو امتیازات بیشتری نسبت به بارسلونا در لالیگا اندوخته و صدرنشین این مقطع از فصل ۲۰۱۸ محسوب می شود.
رئال مادرید در پایان هفته دهم با ۴ برد، ۲تساوی، ۴باخت، ۱۴ گل زده و ۱۴گل خورده با ۱۴ امتیاز در رده نازل نهم قرار داشت و فاصله ای ۷امتیازی با بارسای صدرنشین پیدا کرده بود. بعد از شکست سنگین روز ۲۸ اکتبر در نیوکمپ جولن لوپتگی از کار برکنار شد و سانتیاگو سولاری جای او را روی نیمکت کهکشانی ها گرفت. رئال در ۱۳ هفته حضور سولاری ۱۰ برد، یک تساوی و ۲ باخت کسب کرده و ۳۱ امتیاز اندوخته و در جهشی جالب توجه به رده دوم جدول رسیده است. اگر بخواهیم جدول لالیگا را در فاصله هفته های دهم تا بیست و سوم تنظیم کنیم، رئال مادرید با ۳۱ امتیاز صدرنشین این جدول خواهد بود.
این در شرایطی است که بارسلونای ارنستو والورده در همین بازه ...

[ مشاهده متن کامل احیای موفقیت آمیز؛ رئالِ سولاری، صدرنشین لالیگا آی اسپورت ]