کمپانی ولو احتمالا روی هدست واقعیت مجازی جدیدی برای بازی Half-Life VR کار می کند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸
کمپانی ولو احتمالا روی هدست واقعیت مجازی جدیدی برای بازی Half-Life VR کار می کند
تصاویر لو رفته و گزارش وب سایت آپلود وی آر حاکی از آن است که کمپانی ولو روی هدست واقعیت مجازی خودش برای بازی احتمالی Half-Life VR کار می کند.

مطابق تازه ترین اخبار فناوری ، تصاویر لو رفته و یک گزارش تازه نشان می دهد که کمپانی ولو به زودی از هدست واقعیت مجازی خودش رونمایی خواهد کرد که این هدست جدا از هدست HTC Vive که در حال حاضر از آن پشتیبانی می کند، خواهد بود. بر اساس گزارش وب سایت آپلود وی آر ، تصاویر جدیدی از یک هدست واقعیت مجازی در وب سایت Imgur به اشتراک گذاشته شده است که در واقع نمونه اولیه دستگاه آتی کمپانی Valve را به نمایش در می آورد. این هدست ظاهرا از زاویه دید ۱۳۵ درجه ای برخوردار است که آن را در ردیف نمایشگر اخیر HTC Vive قرار می دهد و احتمالا با موشن کنترلرهای Knuckles (کنترلرهای انگشتی تازه کمپانی ولو) همراه خواهد بود. همچنین ظاهرا این دستگاه دارای دو دوربین و هدفون های یکپارچه خواهد بود.
Valve VR Headset "> Valve VR Headset "> Valve VR Headset "> Valve VR Headset ">
احتمالا جالب ترین بخش گزارش این است که هدست واقعیت مجازی کمپانی ولو با یک بازی از مجموعه Half-Life همراه خواهد بود. به نظر نمی رسد که این گزارش به بازی Half-Life 3 اشاره داشته باشد و در عوض شاید شاهد یک ...

[ مشاهده متن کامل کمپانی ولو احتمالا روی هدست واقعیت مجازی جدیدی برای بازی Half-Life VR کار می کند زومجی ]