نوروز ۹۸ «با ایرانگرد»/ پخش سری جدید ایرانگرد در نوروز ۱۴۰۰

خبرگزاری تسنیم شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۵
جواد قارایی کارگردان مستند سریالی ایرانگرد از آغاز تصویربرداری سری چهارم این مجموعه خبر داد. او گفت در ایام نوروز ۹۸ مجموعه «با ایرانگرد» روی آنتن رفته که خلاصه فصل های اول تا سوم است.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، سری سوم از مجموعه مستند ایرانگرد، در نوروز 97 به روی آنتن شبکه یک سیما رفت و مخاطبان این برنامه، اکنون منتظر سری چهارم این مستند هستند. مستندی که به ایران پرداخته و جاذبه های طبیعی و گردشگری آن را به تصویر می کشد. 
جواد قارایی کارگردان ایرانگرد درباره ساخت سری چهارم این مجموعه مستند گفت: این روزها، مراحل پایانی برای آغاز ساخت ایرانگرد 4 را پشت سر می گذاریم. مدیریت شبکه اول سیما به دنبال تامین منابع مالی ساخت این مجموعه هستند و با موافقت ایشان کار تصویربرداری سری جدید را آغاز خواهیم کرد. همکاری های بسیار خوبی برای تصویب ساخت این مجموعه از سوی آقای زین العابدین، آقای میرباقری و آقای شریعت پناهی داشتیم و پیش بینی ما این است که در قرن جدید و در نوروز 1400، مجموعه ای جدید از ایرانگرد را به مردم هدیه بدهیم.
وی ادامه داد: ایرانگرد 4 روند تولید 2 ساله ای خواهد داشت و امیدوارم که در این مدت بتوانیم ساخت این مجموعه را تمام کنیم. در ساخت ایرانگرد 4 تلاش خواهیم کرد تا ارتقای بسیار بهتری در تصویربرداری، سوژه یابی، موسیقی و ... انجام بدهیم و به بهترین نحو، کشور عزیزمان را به تصویر بکشیم. باید از مسئولان صدا و سیما تشکر کنم که اجازه دادند در این 10 سال به کشورم خدمت کنم و امیدوارم که با ساخت ایرانگرد 4 بتوانم در حد و توان خودم به کشورم خدمت کنم.
جواد قارایی از پخش مجموعه «با ایرانگرد» در نوروز 98 خبر داد و گفت: مجموعه «با ایرانگرد»، خلاصه ای از مجموعه ایرانگرد 1 و 2 و 3 است که در 15 قسمت 15 دقیقه ای آماده شده است. در این مجموعه تلاش شده است تا با نگاهی نو به جاذبه ...