ضرورت «نوسازی» در سازمان سینمایی

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
ضرورت «نوسازی» در سازمان سینمایی
سیدعباس صالحی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست سازمان سینمایی، «نوسازی سازمانی» و «آینده نگری در حوزه سینما» را یک ضرورت دانست.

به گزارش جهان نیوز ، سید عباس صالحی در آیین تکریم و معارفه رییس پیشین و سرپرست جدید سازمان امور سینمایی و سمعی بصری با بیان این مطلب افزود: حوزه سینما طی میراثی به دست ما رسیده است و نباید طوری رفتار کنیم که بر این میراث خط شکننده ای بیفتد.
وی با بیان اینکه سینما جز فرهنگ ایرانی در جهان معاصر شناخته می شود و در ایران از معدود موضوعاتی است که در دوران معاصر در حال مطرح شدن در آن هستیم، ادامه داد: این امانت ارزشمند است و نباید این میراث را بر باد داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از خدمات و تلاش محمدمهدی حیدریان رییس پیشین سازمان امور سینمایی گفت: آقای حیدریان هم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم حوزه سینما را به خوبی می شناخت. همین شناخت منجر به بهره گرفتن دوباره از تجربیات ایشان در زمان وزارت جدید شد، زیرا این حوزه باتوجه به ویژگی ها و فضای خاص خود نیازمند حضور فردی آگاه در این زمینه است.
صالحی در عین حال تصریح کرد: بنا داشتیم مسیری را که آقای حیدریان آغاز کرده بودند ادامه بدهیم ولی با قانون منع به کارگیری از بازنشستگان به طور ناخواسته مجبور به عدم همکاری با ایشان در ...

[ مشاهده متن کامل ضرورت «نوسازی» در سازمان سینمایی جهان نیوز ]