۱۵۰ زمین "تنیس" در کشور احداث می شود

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۸
۱۵۰ زمین "تنیس" در کشور احداث می شود
اقتصاد ایران: دبیرفدراسیون تنیس با اشاره به وجود دو هزار زمین تنیس در کشور، از احداث ۱۵۰ زمین تنیس دیگر تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

کامیار کیمیایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه تنیس ایران طی چندسال اخیر رشد قابل توجهی داشته، اظهارکرد: در این مدت به منظور توسعه این رشته ورزشی، تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داشته ایم، به گونه ای که درحال حاضر حدود هزار مدرسه کشور دارای زمین تنیس هستند.
وی افزود: همچین هرماه کمپ های سه روزه استعدادیابی را از سطح شهرستان تا کشور برگزار می کنیم تا استعدادهای این رشته در استان ها شناسایی شوند.
دبیرفدراسیون تنیس با ابراز رضایت از توسعه مناسب تنیس در سطح استان ها، عنوان کرد: نگاه به تنیس را از مرکز کشور و مرکز استان ها به شهرستان ها متمرکز کرده ایم و این مسئله باعث شده تا در اعزامی هایی که به مسابقات برون مرزی داریم، اکثر ورزشکاران از شهرستان ها باشند.
کیمیایی اضافه کرد: برنامه ریزی کرده ایم اردوهای مختلف برون مرزی یا داخلی را برای ورزشکاران این رشته برگزار کنیم تا بتوانیم در آینده شاهد مدال آوری بیشتر این رشته در سطح بین المللی و آسیایی باشیم.
این مسئول بابیان اینکه در بحث زیرساخت ها نیز بخش خصوصی ورود خوبی داشته، اعلام کرد: درحال حاضر حدود دو هزار زمین تنیس در کشو ...

[ مشاهده متن کامل ۱۵۰ زمین "تنیس" در کشور احداث می شود اکو نیوز ]