کسب سهمیه اسلالوم المپیک با تمرین در رودخانه کرج، امکان پذیر نیست

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
کسب سهمیه اسلالوم المپیک با تمرین در رودخانه کرج، امکان پذیر نیست
ملی پوش اسلالوم گفت: در شرایطی که رقبای ما در پیست العین مشغول تمرین هستند، ملی پوشان اسلالوم باید با هزینه شخصی در اردوهای برون مرزی شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا ، شقایق سیدیوسفی در گفتگو با خبرنگار آنا درباره شرایط اسلالوم در سال مسابقات کسب سهمیه المپیک اظهار کرد: بعد از بازی های آسیایی هیچ اردویی نداشتیم و مسابقه ای هم نبوده است تا در آن شرکت کنیم. فقط مسابقات جوانان و زیر 23 سال قهرمانی آسیا برگزار شد که در آن داوری کردم. البته در این ایام بدون فعالیت هم نیستم و تمرینات بدنسازی خود را انجام می دهم تا در فصل مسابقه در آمادگی به سر ببرم.
وی افزود: در حال حاضر مشکل ما سرمای هوا هست. اکثر حرفه ای های دنیا در این ایام سال در آب و هوای گرم و عموماً در پیست اسلالوم العین در امارات تمرین می کنند. اما متأسفانه با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه ها، برای اسلالوم هیچ سفر برون مرزی و اردوی خارجی در نظر گرفته نشده است و اگر مایل به شرکت در مسابقات اسلالوم باشیم باید خودمان با هزینه خودمان در این مسابقات حضور داشته باشیم. همان طور که برای بازی های آسیایی جاکارتا هم هیچ اردویی برای ما در نظر نگرفته نشده بود و ما تنها در فاصله 20 روز به بازی ها توانستیم به تمرین بپردازیم.
ملی پوش اسلالوم خاطرنشان کرد: برای ...

[ مشاهده متن کامل کسب سهمیه اسلالوم المپیک با تمرین در رودخانه کرج، امکان پذیر نیست خبرگزاری آنا ]