از کرستانوویچ تا بودیمیر؛ با سه سال و نیم تاخیر!

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پنجمین فصل حضور خود در این تیم را سپری می کند، ۵ فصلی که برانکو در ۴ فصل آن از آغاز فصل هدایت این تیم را برعهده داشته و در این مدت بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده اند و نفرات زیادی نیز به عضویت این تیم درآمده اند.
مهاجم بلندزن، خواسته برانکو از تابستان ۹۴
یکی از پست هایی که در مدت حضور برانکو در پرسپولیس تغییرات زیادی را متحمل شده، پست مهاجم نوک این تیم بوده است. زمانی که برانکو هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت مهدی طارمی، علی علیپور، رضا نوروزی، محمد عباس زاده و تادئو را به عنوان مهاجم نوک در لیست خود داشت که در این میان رضا نوروزی به دلیل مصدومیت شرایط بازی نداشت. از این جمع، عباس زاده، نوروزی و تادئو در پایان فصل از جمع پرسپولیسی ها جدا شدند و جری بن سون هندوراسی تنها مهاجم جدید پرسپولیس در تابستان ۹۴ لقب گرفت. برانکو البته در آن زمان درخواست خرید یک مهاجم بوسنیایی (ایوان کرستانوویچ) با بلندای قامت 196 سانتی متر را داده بود، مهاجمی که با لوکا ماریچ مدافع وقت سرخ ها به تهران سفر کرد اما در نهایت با این تیم به توافق نرسید.
خارجی هایی که برانکو را راضی نکردند
بن سون نیز تنها یک فصل در پرسپولیس دوام آورد و سرمربی کروات پرسپولیس در پایان فصل به رغم آمار قابل قبول گلزنی این بازیکن، وی را در لیست خروجی گذاشت تا ولادیمیر پریوموف و رضا کرملاچعب دو مهاجم نوک جدید پرسپولیس در تابستان ۹۵ باشند. پریوموف ۱۸۳ سانتی متری مهاجمی برای نبردهای هوایی بود که تنها یک بار در پرسپولیس موفق به گلزنی شد و کرملاچعب نیز شانس چندانی برای بازی پیدا نکرد تا عمر حضور این دو بازیکن در پرسپولیس به بیش ...

سرخط اخبار