کمیته های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در فارس تشکیل شود

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳
شیراز-ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: تشکیل کمیته های پیش بینی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این استان و کلانشهر شیراز امری ضروری و بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سید احمد احمدی زاده، یکشنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز افزود: کلانشهر شیراز با آسیب های اجتماعی متعددی نظیر اعتیاد، طلاق، خودکشی و حاشیه نشینی مواجه است و به همین سبب نیاز است با همکاری تمام دستگاه های متولی، بحران ها و آسیب های اجتماعی کنترل و به جای آن امید و نشاط به جامعه تزریق شود.
وی بیان داشت: امید و نشاط، نیاز امروز مردم است که باید در چارچوب ارزش های نظام در جامعه گسترش یابد زیرا حاصل ناامیدی، افسردگی و در نتیجه بزهکاری خواهد بود.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ادامه داد: مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی نیز باید با اقشار مختلف مردم و جامعه شفاف باشند و بدون تردید اگر اینگونه باشد مردم نیز همراه و همگام با نظام خواهند بود.
احمدی زاده در بخش دیگری از سخنان خود، امنیت را بستر مورد نیاز توسعه دانست و گفت: در جامعه ای که امنیت وجود نداشته باشد بی شک توسعه و پیشرفت محقق نخواهد شد.
وی بیان کرد: ایران، جزیره ثبات منطقه است و به سبب اعمال سیاست های اصولی دولت تدبیر و امید، راهبردهای کارگشای رهبر معظم انقلاب و ...

[ مشاهده متن کامل کمیته های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در فارس تشکیل شود ایرنا ]