از پیشنهاد افزایش وام ازدواج تا گران شدن سیمان

اعتماد آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶

اعتمادآنلاین| چه کسانی مشمول دریافت وام 60 میلیونی ازدواج می شوند؟ نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از پیشنهاد نمایندگان برای افزایش وام 15 میلیونی به 20 میلیون با باز پرداخت 6 ساله برای همه زوج ها خبر داد و گفت: درباره وام 30 میلیونی ازدواج نیز 2 پیشنهاد مطرح شده، یک پیشنهاد این است که این 30 میلیون هم به پسر و هم به دختر تعلق بگیرد که در مجموع 60 میلیون می شود و پیشنهاد دیگر این است که به دختر 20 میلیون وام تعلق گیرد که در مجموع 50 میلیون می شود. 
مردم به شایعات تعطیلی بانک ها توجه نکنند بانک مرکزی از مردم خواست به شایعات در مورد بانک ها توجه نداشته و مطمئن باشند این بانک به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم صیانت کرده و اجازه هیچگونه آسیب به دارایی های ان ها را نخواهد داد.
دریافت پول گاز صادراتی به عراق با یورو معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه تاکنون پول گازی که به عراق صادر می شود، طبق ارز قراردادی با یورو دریافت شده است، گفت: این که در آینده با چه ارزی، پول گاز را دریافت کنیم، تصمیم بانک مرکزی است.
بیش از یک میلیون شغل در سال 98 ایجاد می شود محمود نگهبان سلامی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از پیش بینی رییس سازمان برنامه و بودجه برای ایجاد بیش از یک میلیون شغل در سال 98 خبر داد.
بررسی 4 هزار پرونده شکایت در حوزه واردات خودرو محمدعلی اسفنانی، معاون سازمان تعزیرات حکومتی درباره چگونگی ترخیص 13 هزار خودروی دپو شده از گمرک گفت: حدود چهار هزار پرونده در زمینه واردات خودرو در تعزیرات در حال رسیدگی است که در صورت عدم تحویل به موقع خودرو، این میزان پرونده افزایش می یابد.
گران شدن سیمان ...

سرخط اخبار