زیارت امام رضا(ع) هم آرزو می شود؟

دریافت خبر : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۸
زیارت امام رضا(ع) هم آرزو می شود؟
افزایش سرسام آور قیمت پروازها، سفر کربلا را برای بسیاری به یک آرزو تبدیل کرده،در این شرایط به نظر می رسد عدم حمایت دولت از حمل ونقل ریلی باعث می شود زیارت امام رضا (ع) نیز برای مردم تبدیل به آرزو شود.

به گزارش مشرق ، افزایش دو برابری نرخ بلیت پروازهای اربعین جدیدترین اقدامی بوده که دولت و شرکت های هواپیمایی برای حمل و نقل هوایی کشور انجام داده اند. بر این اساس در دو مرحله نرخ پروازهاری اربعین از سوی دو مدیر اعلام شد. ابتدا این مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بود که بر خلاف رسم هرساله که دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی وظیفه اطلاع رسانی در این رابطه را انجام می داد، قیمت های جدید این پروازها را اعلام کرد.
فرزانه شرفبافی 25 شهریور یعنی 5 روز پیش در این باره گفت: «نرخ گذاری صورت گرفته ایرلاین ها که جابه جایی زائران به عتبات عالیات را انجام می دهند بر اساس نرخ منظم و منطقی در نظر گرفته شده است. بر اساس همکاری بانک مرکزی و سازمان هواپیمایی کشوری، نرخ گذاری انجام و بلیت پروازهای نجف و بغداد در ایام اربعین از 2.4 تا 2.7 میلیون تومان تعیین شده است. این نرخ ها در شرکت های هواپیمایی، نهایی و مصوب شده و اجرا خواهد شد.»
مقایسه قیمت های جدید با قیمت های سال گذشته حاکی از رشد 80 تا 100 درصدی نرخ ها بود. اما در ادامه مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور نرخ های اعلام شده از سوی ...

[ مشاهده متن کامل زیارت امام رضا(ع) هم آرزو می شود؟ مشرق نیوز ]