تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در اعتراض به حقوق عقب افتاده/ مسئولان: پیگیریم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱
تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در اعتراض به حقوق عقب افتاده/ مسئولان: پیگیریم
حدود هزار نفر از کارگران به همراه خانواده های خود از روستاها و شهرهای اطراف در روزهای اخیر مقابل در فرمانداری شوش در اعتراض به حقوق عقب افتاده و مطالبات خود تجمع کردند.

کارگران نیشکر هفت تپه در روزهای اخیر در مقابل فرمانداری شهرستان شوش تجمع کردند. حدود هزار نفر از کارگران به همراه خانواده های خود از روستاها و شهرهای اطراف هر روز مقابل در فرمانداری شوش در اعتراض به حقوق عقب افتاده و مطالبات خود تجمع می کنند.
سیستم مدیریتی باید تغییر کند
سید راضی نوری در خصوص تجمع کارگران نیشکر گفت: از تجمع کارگران نیشکر هفت تپه و مطالبات و خواسته های آن ها کاملاً مطلع هستم و در این خصوص با استاندار خوزستان صحبت کردم.
نماینده مردم شوش در مجلس عنوان کرد: قرار بر این بود که استاندار در جلسه مشترکی با شورای تأمین شهرستان شوش خواسته های کارگران را پیگیری کنند و حقوق و مطالبات آن ها پرداخت شود.
وی افزود: در سیستم مدیریتی نیشکر هفت تپه باید تغییراتی ایجاد شود که در آینده شاهد همچنین اعتراضاتی نباشیم و حقوق کارگران در زمان معین پرداخت شود.
درحال پیگیری هستیم
عدنان غزی نیز اظهار کرد: کارگران نیشکر هفت تپه امروز نیز مانند روزهای گذشته تجمع داشتند و خواستار پرداخت مطالبات خود شدند.
فرماندار شوش عنوان کرد: کارگران نیشکر حدود 3 ماه حقوق عقب افتاده دارند که با کمک استاندا ...

[ مشاهده متن کامل تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در اعتراض به حقوق عقب افتاده/ مسئولان: پیگیریم تابناک ]