حوادث چهارشنبه سوری دو کشته و 1525 مصدوم داشت

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۶
حوادث چهارشنبه سوری دو کشته و 1525 مصدوم داشت
اورژانس کشور اعلام کرد: از اول اسفند تاکنون در حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری دو نفر کشته (در مشهد و زنجان) و 1525 نفر مصدوم شدند که 524 مرد و 91 زن هستند. از این تعداد 150 نفر بستری هستند که چهار نفرشان در بخش های مراقبت ویژه هستند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
شمارش معکوس برای مراسم چهارشنبه سوری آغاز شده است. پلیس، اورژانس، آتش نشانی و بیمارستان ها در همه شهرها به حالت آماده باش درآمده اند، مردم اما این بار هوشیارترند.
در سال های اخیر حوادث چهارشنبه سوری به مدد اطلاع رسانی رسانه ها و آگاه تر شدن مردم هر سال کم و کمتر شده است، سال گذشته این مراسم در سه شنبه 23 اسفند برگزار شد.
پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور در آخرین چهارشنبه سال 96 اعلام کرد: مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری فقط مربوط به شب چهارشنبه آخر سال نبود و تعداد کل مصدومان مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری از اول اسفند (96) به چهار هزار و 779 نفر رسید که نسبت به سال گذشته (سال 95) حدود 50 درصد کمتر است.
به گفته او، بیشترین میزان مصدومان حوادث چهارشنبه سوری سال 96 در استان تهران بود و البرز و آذربایجانی غربی در رتبه های بعدی قرار دارند. استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری و هرمزگان نیز کمترین حادثه را در چهارشنبه سوری پارسال داشتند.
رئیس اورژانس گفت: 825 مصدوم حوادث چهارشنبه سوری دچار سوختگی درجه دو و سه (متوسط و شدید) شدند. 52 نف ...

[ مشاهده متن کامل حوادث چهارشنبه سوری دو کشته و 1525 مصدوم داشت انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب