مجمع در هنگام بررسی لوایح به بدعهدی اروپایی ها توجه داشته باشد

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۴
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام باید دقت لازم را نسبت به بد عهدی های اروپا داشته باشند؛ چرا که اگر cft و پالرمو به تصویب برسند؛ قطعا اروپایی ها یک گام روبه جلو خواهند آمد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،به روند رسیدگی لوایح سی اف تی و پالرمو اشاره کرد وگفت: اهداف اتحادیه اروپا و آمریکا به یک شیوه است،اما از مسیرهای مختلف هدف های خود را دنبال میکنند.
ماهیت سیاسی اروپایی ها و آمریکا در قبال ایران هیچ تفاوتی ندارد
وی در ادامه افزود: ماهیت سیاسی اروپایی ها و آمریکا در حقیقت در قبال ایران به یک روش است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و همین مسئله سبب می شود،که ما نباید به این ها اعتماد کنیم.
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی به تعهد نامه برجام اشاره و تصریح کرد: در تعهد نامه برجام اروپایی ها هم همانند آمریکا به این قرارداد پایبند نبودند و هیچ گونه اقدام مناسبی را در جهت پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران عملیاتی نکردند.
مقامات آمریکایی با هماهنگی اتحادیه اروپایی از برجام خارج شدند
دلیگانی به هماهنگ بودن آمریکا و اروپایی ها درعدم پایبندی به تعهد نامه برجام اشاره و تاکید کرد: آمریکایی ها با هماهنگی اروپایی ها از برجام خارج شدند و البته اروپایی ها هم با هماهنگی کامل با آمریکا به صورت ظاهری در برجام ماندند؛اما هیچ وعده ای را ...

[ مشاهده متن کامل مجمع در هنگام بررسی لوایح به بدعهدی اروپایی ها توجه داشته باشد خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس