برنامه دستگاه قضا برای برخورد با بانک های متخلف/ با هزینه های بی حساب و نامشروع انتخاباتی برخورد می شود

فارس نیوز شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
معاون اول قوه قضاییه با تأکید بر سفارش حضرت علی علیه السلام نسبت به تامین امنیت مردم گفت: باید با کسانی که نظم عمومی را مخدوش می کنند با قاطعیت برخورد کرد و در برابر افراد یاغی نگاه رحمانه نداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری گیلان در سالن امام خمینی (ره) با تأکید بر برخورد قاطعانه با هنجارشکنان اظهار کرد: عده ای تلاش می کنند تا مردم را به بی غیرتی و بی مبالاتی بکشانند درحالی که باید قاطعانه عمل کرد و جلوی نفوذ کسانی که با خلأهای قانونی و سایر موارد ثروت نامشروع جمع کرده و با آن در حکومت نفوذ می کنند، گرفته شود.
وی با اشاره به هزینه هنگفت توسط برخی نامزدهای انتخاباتی مجلس گفت: عده ای تلاش می کنند تا با پول بی حساب و نامشروع در انتخابات هزینه کنند و برای خود پایگاه درست کنند و باید با این افراد با قاطعیت برخورد کرد.
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به کسب پول و ثروت نامشروع توسط برخی ها تصریح کرد: برخی ها با اموال نامشروع خود و چندین برابر حقوق دریافتی طول خدمت خود، ثروت اندوزی کرده و در بین کارگزاران نفوذ کردند درحالی که به فرموده مولا علی علیه السلام ابتدا باید جلوی این نوع درآمدها را گرفت و سپس با آن ها قاطعانه برخورد کرد.
محسنی اژه ای با تأکید بر اینکه نمی توان در مقابل مجرمان و مفسدان ساکت نشست، گفت: امنیت و آرامش ملت تنها توسط داعش برهم نمی خورد بلکه امروزه داستان اقتصادی و سودجویان آرامش مردم را برهم زده و باید با آن ها برخورد کنیم چراکه امروزه سازوکارهای جمهوری اسلامی قوی تر از گذشته است.
وی با اشاره به افزایش ورودی به حوزه های قضایی در گیلان بیان کرد: خوشبختانه ماندگاری پرونده در گیلان کم است و این نشان از همت کارکنان دادگستری کل استان دارد.
معاون اول قوه قضاییه با تأکید بر اینکه باید پرونده های قضایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار