گوجه فرنگی گلخانه ای ۱۱هزار تومان شد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴
گوجه فرنگی گلخانه ای ۱۱هزار تومان شد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه گوجه فرنگی هر کیلوگرم ۱۱هزار تومان گلخانه ای است گفت: اکنون تفاوت گوجه فرنگی گلخانه ای و بوته ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می تواند این محصولات را انتخاب کند.

به گزارش جهان نیوز ، اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم گوجه در میدان مرکزی میوه و تره بار 3 هزار تومان تا 5 هزار تومان و در خرده فروشی 3 هزار و 500 تومان تا 5 هزار تومان به فروش می رسد.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادامه داد: قیمت میوه در خرده فروشی با توجه به ضایعاتی که دارد و در نظر گرفتن سود خرده فروشی 15 تا 35 درصد در مقایسه با نرخ عمده فروشی افزایش می یابد.
وی درباره دلایل فروش گوجه فرنگی 11هزار تومانی در خرده فروشی های تهران، تصریح کرد: این قیمت مربوط به گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی است و گوجه فرنگی معمولی همان قیمت هایی است که ذکر شد.
کارگر گفت: اکنون تفاوت گوجه فرنگی گلخانه ای و بوته ای در بازار مانند تفاوت سمند و بنز است و هر فردی با توجه به مصرف خود می تواند این محصولات را انتخاب و خریداری کند.
منبع: تسنیم

[ مشاهده متن کامل گوجه فرنگی گلخانه ای ۱۱هزار تومان شد جهان نیوز ]