دادخواست شکایت بیش از 4000 کارگر علیه کارفرما

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲
معاون اجتماعی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در مدت مشابه سال قبل ۴ هزار و 524 کارگر دادخواست شکایت علیه کارفرما تنظیم کرده بودند.

آفتاب نیوز :
محمود حکمتی پور ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت در سالن جلسات صدا و سیما، اظهار کرد: تکلیف استان در حوزه اشتغال و کارآفرینی ایجاد 110 هزار فرصت شغلی است که تاکنون 27 هزار و 592 نفر اشتغال ایجادی داریم که 25 درصد محقق شده است.
وی ادامه داد: در سال گذشته نیز از برنامه های محقق شده ما در بند «د» تبصره ۱۶ برنامه و بودجه سال 96 کمیته امداد با 92 درصد تحقق و جذب اعتبارات و بهزیستی با ۹۴ درصد اعتبارات ابلاغی رتبه خوبی داشتند.
معاون اجتماعی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی افزود: کل فرصت شغلی ایجاد شده سال گذشته از 160 هزار تعهد 96 هزار و 32 فرصت ایجاد شده که ۶۰ درصد برنامه ها محقق شده است.
حکمتی پور عنوان کرد: این آمار در سامانه رصد ثبت شده اما ۱۲۱ هزار نفر به طور کلی بود، طرح روستا تعاون، تسهیلات اشتغال روستاییان، تسهیلات اشتغال فراگیر، اعتبارات اشتغالزایی و بحث اشتغال و هدایت طرح کارورزی انجام شد در حال حاضر یکی از اهداف اساسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که ماندگاری و پایداری اشتغال را نیز داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: باید فرصت های ...

[ مشاهده متن کامل دادخواست شکایت بیش از 4000 کارگر علیه کارفرما آفتاب نیوز ]

آخرین اخبار اقتصادی