پیگیر جدی افزایش حقوق و دستمزد کارگران هستیم

برنا نیوز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
معاون وزیر کار با بیان اینکه شرایط خاص کشور باعث نمی شود که به مطالبات کارگران توجه نکنیم گفت: برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران تصمیمات خوبی اتخاذ شد و پیگیر این موضوع هستیم.

به گزارش خبرگزاری برنا ، میرهادی قره سیدرومیانی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات کارگری استان کرمان با اشاره به اینکه در دنیا چند نظام حقوق داریم که مورد اهمیت کارگری است اظهار داشت: جایگاه کارگر در نظریه اسلام بسیار مقدس است.
وی با بیان اینکه امسال سال رونق تولید است و کارگران در این زمینه نقش بسیار بااهمیتی برعهده دارد گفت: تعریف واقعی کار و کارگر هنوز در جامعه ما وجود ندارد و باید این قانون به روز شود.
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه باید به این باور برسیم که اصلاح قوانین حوزه کار و کارگری می تواند به بهبود وضعیت آنها کمک کند افزود: دست افرادی که مطالبه درست و دقیق دارند را می بوسیم.
وی با بیان اینکه مسئولان امانتدار جامعه کارگری هستند گفت: باید باور کنیم که موضوعات کارگران موضوعات اجتماعی است و تکریم کارگر تکریم جامعه است.
قره سیدرومیانی با اشاره به اینکه مصوبات این جلسه را با جدیت پیگیری می کنیم افزود: برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران یک جلسه طولانی تشکیل شد و در نهایت تصمیمات خوبی اتخاذ شد و پیگیر این موضوع هستیم.
وی با بیان اینکه کشور در شرایط خاصی قرار دارد گفت: وجود همه تحریم ها و مشکلات دلیل نمی شود به مسائل توجه نکنیم و حتما مطالبات کارگران را پیگیری می کنیم.

سرخط اخبار