بی شناسنامگی تعدادی از روستاییان/تحصیل ۶۰ دانش آموز در شش پایه در مدرسه یک کلاسه!

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴
بی شناسنامگی تعدادی از روستاییان/تحصیل ۶۰ دانش آموز در شش پایه در مدرسه یک کلاسه!
اقتصاد ایران: بخشدار بخش گوهران بشاگرد گفت: در روستاهای محروم شهرستان بشاگرد دانش آموزان بازمانده از تحصیل وجود دارد که نیازمند به حل مشکلات و بازگرداند آن ها به تحصیل است.

یوسف حسینی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به بازدید روزهای گذشته از روستاهای منطقه سرحدی بخش گوهران توضیح داد: در این سفر دو روزه که به همراه مسئولان ادارات شهرستان به شش روستای منطقه سرحدی انجام شد، مردم این منطقه به مشکلات زیادی اشاره کردند که مهم ترین آن ها در حوزه آموزش و آب بود.
فرسودگی ۵ مدرسه در شش روستای منطقه سرحدی بخش گوهران بشاگرد
بخشدار بخش گوهران بشاگرد بیان کرد: در این بازدیدها که برای بررسی مشکلات مردم صورت گرفت مشاهده شد که مدارس این روستاها قدیمی و فرسوده هستند و نیاز به مرمت و نوسازی دارند تا دانش آموزان با شرایط بهتری به ادامه تحصیل بپردازند. دانش آموزان شهرستان بشاگرد از مستعدترین دانش آموزان استان به حساب می آیند اما از فضاهای آموزشی مناسبی بهره مند نیستد و در برخی از روستاها در شرایط نامناسب در حال درس خواندن هستند.
بخشدار گوهران ادامه داد: اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان و سازمان نوسازی مدارس برای این شهرستان و روستاهای محروم نیز چاره اندیشی کرده و با جذب اعتبارات لازم در کنار خیرین برای دانش آموزان محروم در روستاهای بشاگرد فضاهای آموزشی مناسبی را فراهم ...

[ مشاهده متن کامل بی شناسنامگی تعدادی از روستاییان/تحصیل ۶۰ دانش آموز در شش پایه در مدرسه یک کلاسه! اکو نیوز ]