شباهت های CFT در مراودات بانکی و فیفا در فوتبال به روایت عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

خبرگزاری مجلس شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۳:۹
اردشیر نوریان با بیان این که CFT مانند فیفا برای فوتبال دنیا است، اظهار کرد: ما تا زمانی که عضو CFT نشویم، نمی توانیم با بانک های دنیا مراوده سالم اقتصادی داشته باشیم و پیشرفت در تجارت خارجی نیازمند اجماع عقلایی در مجلس است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، اردشیر نوریان نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه CFT مانند فیفا برای فوتبال دنیا است، اظهار کرد: ما تا زمانی که عضو CFT نشویم، نمی توانیم با بانک های دنیا مراوده سالم اقتصادی داشته باشیم و پیشرفت در تجارت خارجی نیازمند اجماع عقلایی در مجلس است.
برگزاری جلسات کارگروه CFT محدودیت زمانی ندارد/ دغدغه مجمع تشخیص هم در این کارگروه مطرح می شود
نظارت بر اجرای سیاست های کلی خارج از وظایف مجمع تشخیص مصلحت است
نوریان 20 دی ماه در جلسه بررسی مشکلات ارزی شرکت های صادرکننده استان که با حضور رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: ما تا نهضت نرم افزاری کار در سیاست خارجی و امنیت ملی کشور ایجاد نکنیم، نمی توانیم مسائل و مشکلات مختلف را حل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه این رویکرد که کشور ما بخشی از دنیاست و نمی تواند اطراف خود را سیم خاردار بکشد باید حل شود، افزود: پیمان سپاری و نقل و انتقالات ارزی در گرو ارتباط با سایر کشورهای دنیاست.
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه CFT مانند فیفا برای فوتبال دنیا است، اظهار کرد: ما تا زمانی که عضو CFT نشویم، نمی توانیم با بانک های دنیا مراوده سالم اقتصادی داشته باشیم و پیشرفت در تجارت خارجی نیازمند اجماع عقلایی در مجلس است.
نوریان با اشاره به اینکه هیچ کس به دنبال زیر سؤال بردن عزت و استقلال کشور در سیاست خارجی و امنیت ملی کشور نیست، تصریح کرد: اگر ما می خواهیم تجارت خارجی، تولید و نقل و انتقال پول رونق ...

سرخط اخبار