متخصصان صنایع دریایی توانایی ساخت انواع زیردریایی را دارند/مخوف ترین سلاح دریایی را در اختیار داریم

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
متخصصان صنایع دریایی توانایی ساخت انواع زیردریایی را دارند/مخوف ترین سلاح دریایی را در اختیار داریم

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع قبل از انقلاب هیچ تجهیزات دریایی را نمی توانست تولید کند، گفت: امروز مخصصان صنایسع دریایی موفق به ساخت انواع زیردریایی ها شده اند .
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر دریادار امیر رستگاری ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رشت با اشاره به گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز برای درک توانایی های دفاعی کشور باید شرایط قبل و پس از پیروزی انقلاب را باهم مقایسه کنیم.
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه وزارت دفاع قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تجهیزات و ملزومات دفاعی را از سایر کشورها خریداری می کرد، گفت: اکثر این تجهیزات مربوط به کشورهای استکباری و غربی بود.
امیر رستگاری با اعلام اینکه وزارت دفاع قبل از پیروزی انقلاب تنها چند مورد اقلام دفاعی اندک تولید می کرد ابراز داشت: کشورهای غربی شرایطی را ایجاد کرده بودند که اجازه تفکر را به ایرانیان نمی دادند و باور "شما نمی توانید" را بر ما القاء کرده بودند.
معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر ...

[ مشاهده متن کامل متخصصان صنایع دریایی توانایی ساخت انواع زیردریایی را دارند/مخوف ترین سلاح دریایی را در اختیار داریم وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ]