مردم همواره پشتیبان نظام بوده اند

ایرنا شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۲
قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین گفت:مردم ما در برهه های حساس انقلاب همواره پشتیبان این نظام بوده و مسئولان باید رسیدگی به مطالبات آنان را دراولویت برنامه های خود قرار دهند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، صفر فضلی در پنجمین نشست کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان افزود: باید خدمات و دستاوردهای انقلاب برای مردم به خوبی تبیین و به مطالبات و خواسته های به حق آنان نیز پاسخ داده شود.
این مسئول سیاسی ادامه داد: دشمنان نظام در ماه های گذشته در فضاهای مجازی تبلیغات گسترده ای را علیه نظام مقدس انجام داده و تلاش دارند تا چنین القاء کنند که مشکلات، بحران ها و آسیب های جدی در کشور ما وجود دارد.
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اضافه کرد: مسئولان، به ویژه مدیران دانشگاه ها باید با هوشمندی و درایت، ضمن فراهم نمودن فضای پویا و پرنشاط علمی در دانشگاه ها از هر گونه مسایل و مشکلاتی که منجر به ایجاد تنش می شود، پیشگیری به عمل آورند.
**حوزه دانشجویی، حساس و با اهمیت است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین نیزگفت: حوزه دانشجویی بسیار حساس، با اهمیت و ظریف است که باید به آن توجه ویژه ای داشت.
منوچهر حبیبی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: باید بر این نکته باور داشته باشیم که دانشجو، قشری جوان، آگاه و اهل تشخیص مسایل مختلف است.
به گفته وی، دانشجویان به طور معمول دارای 2 ویژگی هستند، نخست آنکه جوان و دارای تحرک و انگیزه بوده و دوم آنکه با وجود دسترسی به اطلاعات، خوب و بد را از هم تشخیص می دهند.
حبیبی اضافه کرد: روسای دانشگاه ها حداقل سالی 2 مرتبه باید در جمع دانشجویان خود حاضر شده و ضمن شنیدن سخنان آنها، با تعامل و گفتمان نسبت به انتقال تجربیات یکدیگر مبادرت ورزند.
این مسئول سیاسی خاطرنشان کرد: دانشگاه ها باید محیطی ...

سرخط اخبار