آتش سوزی در مرکز توانبخشی معلولین در اهواز

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام موفقیت آمیز عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در یک مرکز توانبخشی معلولین خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام موفقیت آمیز عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در یک مرکز توانبخشی معلولین خبر داد.
آتش پاد «علی تراب پور» در گفت وگویی، اظهار کرد: حدود ساعت 10 امروز (21 تیرماه) از طریق تماس تلفنی با سامانه 125ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اهواز خبر رخداد حریق در مرکز توانبخشی معلولین در یکی از مناطق اهواز اطلاع رسانی شد.
وی افزود: ستاد فرماندهی بی درنگ از دو ایستگاه هم جوار تیم های اطفای حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد. آتش نشانان با ورود به محل حادثه، مشاهده کردند در یکی از اتاق ها که کنتورهای و تابلوهای برق مرکز در آن قرار داشته دچار حریق شده و بر اثر آن محیط مجتمع مملو از دود شده است.
تراب پور ادامه داد: آتش نشانان همزمان با اجرای عملیات اطفای حریق به محض این که متوجه شدند در این مکان 60 مددجو حضور دارند که قریب باتفاق این مددجویان قادر به حرکت و جابجایی نبودند. آتش نشانان سریعاً با تشکیل تیم های دو نفره به منظور حفظ جان و سلامت معلولین اقدام به حمل، جابجایی و خروج آنان از اتاق های محل اسکانشان کرده و ...

[ مشاهده متن کامل آتش سوزی در مرکز توانبخشی معلولین در اهواز برترینها ]