نوبخت: سال آینده از بودجه عمرانی کسر نمی شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
نوبخت: سال آینده از بودجه عمرانی کسر نمی شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بی تردید سال آینده از رقم بودجه اعتبارات عمرانی چیزی را کسر نمی کنیم و استدلال این است که سهم اعتبارات عمرانی در تحقق رشد اقتصادی کشور، قابل توجه و اساسی است.

یازدهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور به ریاست محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران این سازمان و نمایندگانی از بخش خصوصی و دستگاه های ذی ربط در محل این سازمان برگزار شد.
به گزارش تجارت نیوز، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس این سازمان در این جلسه با بیان این که سال ۱۳۹۸ ویژگی های خاصی دارد، اظهار داشت: ما باید از همه ظرفیت های موجود کشور و با در نظر گرفتن محدودیت ها و تنگناها، زمینه رشد اقتصادی مطلوب را فراهم آوریم.
وی افزود: بی تردید سال آینده از رقم بودجه اعتبارات عمرانی چیزی را کسر نمی کنیم و استدلال مان این است که سهم اعتبارات عمرانی در تحقق رشد اقتصادی کشور، قابل توجه و اساسی است.
نوبخت با اشاره به شیوه های مختلف مدیریت بودجه گفت: در سال ۱۳۹۸ در عین حال که هیچ طرح قابل دفاعی را رد نخواهیم کرد، از شیوه بودجه ریزی غلتان بهره خواهیم برد، به این مفهوم که با وجود محدودیت منابع، به تغییر منابع و تغییر روش های تخصیص منابع اندیشه خواهیم کرد.
رییس سازمان برنام ...

[ مشاهده متن کامل نوبخت: سال آینده از بودجه عمرانی کسر نمی شود تجارت نیوز ]

آخرین اخبار اقتصادی