جزئیات بازداشت ۲ نفر به اتهام اختلاس ۶.۵ میلیاردی

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
جزئیات بازداشت ۲ نفر به اتهام اختلاس ۶.۵ میلیاردی
دادستان عمومی و انقلاب سمنان جزئیاتی از بازداشت ۲ نفر از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان به اتهام اختلاس ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی را بیان کرد.

حیدر آسیابی، دادستان عمومی و انقلاب سمنان اظهارداشت: با دریافت گزارشی از سازمان بازرسی مبنی بر وجود سوء جریان مالی در عملکرد برخی از هیات های ورزشی و با رصد و جمع آوری مستندات لازم و تجزیه، تحلیل های صورت گرفته برداشت های غیر قانونی در ارتباط با اعتبارات دولتی مربوط به حوزه ورزش توسط دادستانی مورد تحقیق قرار گرفته است.
دادستان عمومی و انقلاب سمنان خاطرنشان کرد: در حال حاضر پرونده به یکی از شعب بازپرسی ارجاع شده که بازپرس نیز پس از صدور دستورات لازم و جمع آوری دلایل، با توجه به درجه مجازات قانونی اتهامات انتسابی در راستای ماده ۱۸۰ قانون آیین دادرسی کیفری، دو نفراز کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان رأساً جلب و پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت در بازداشت بسر می برند.
وی همچنین اتهام انتسابی متهمان را اختلاس عنوان و بیان کرد: میزان اختلاس برآورد شده در حال حاضر حدود ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که تحقیقات جهت مشخص شدن میزان دقیق آن ادامه دارد.

[ مشاهده متن کامل جزئیات بازداشت ۲ نفر به اتهام اختلاس ۶.۵ میلیاردی پارسینه ]