عضو شورای شهر: افزایش سهم شهر تهران از درآمد مالیات بر ارزش افزوده

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷
عضو شورای شهر از رایزنی اعضای شورا با نمایندگان مجلس برای افزایش سهم شهر تهران از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در مصاحبه با برنامه "در این هفته" رادیو تهران با اشاره به انتخاب آقای حناچی به عنوان شهردار تهران از سوی شورای شهر، به هزینه های مدیریت شهری و بدهی های شهرداری اشاره کرد و گفت: در مجلس شورای اسلامی موضوع مالیات بر ارزش افزوده مطرح است و ما در تلاشیم که با هماهنگی نمایندگان مجلس، سهم شهرهای بزرگ از مالیات بر ارزش افزوده را افزایش دهیم و این می تواند به توازن هزینه های شهر تهران کمک کند.
وی یکی از برنامه های اصلی آقای حناچی را راهبرد کاهش هزینه های شهرداری دانست و گفت: این موضوع در برنامه های همه کاندیداهای شهرداری تهران بود و امیدواریم این دو اتفاق کمک کند که هم بتوانیم از پس هزینه های تهران برآییم و هم بدهی های شهردای را کم کنیم.
عضو شورای شهر در خصوص علت انتخاب آقای حناچی گفت: با جمیع شرایط و با در نظر گرفتن اینکه شهرداری که قرار است انتخاب شود باید با بدنه شهرداری آشناتر باشد و برنامه های بروزتری داشته و با دولت ارتباط بهتری برقرار کند، به این تصمیم رسیدیم.
نظری در پایان گفت: با توجه به سابقه آقای حناچی در وزارت ...

[ مشاهده متن کامل عضو شورای شهر: افزایش سهم شهر تهران از درآمد مالیات بر ارزش افزوده واحد مرکزی خبر ]