رشد بیش از 30 درصدی جمع آوری فطریه

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
رییس کمیته امداد امام(ره)کشور گفت: امسال بیش از 30 درصد رشد در جمع آوری فطریه توسط پایگاه ها و مراکز کمیته امداد داشتیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، پرویز فتاح در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که امروز برگزار شد، انقلاب اسلامی ایران را انقلابی خدایی دانست و افزود: علت اصلی ماندگاری انقلاب ما با همه فشارهایی که دشمنان وارد می کنند، همین خدایی بودن انقلاب است.
وی با بیان اینکه همه ما باید قدر این انقلاب را بدانیم، اظهار کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است که مبلغ دین خداست و حرف خدایی می زند.
فتاح با بیان اینکه با همه مشکلات و کمبودها امید بین مردم موج می زند، گفت: اکنون بیش از هر زمانی به صبر و ایستادگی نیاز داریم و قطعا پیروزی در انتظار این ملت است.
وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه بین ملت ما هستند، گفت: وحدت نیاز اصلی امروز ملت است و همه باید با هم متحد باشیم.
رییس کمیته امداد اظهار کرد: دشمن اقتصاد و معیشت مردم ما را نشانه گرفته و فکر می کند از این طریق می تواند ملت را از انقلاب دور کرده و مشروعیت نظام را از بین ببرد، اما در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال دیدیدم مردم ما پرشورتر از سالهای قبل حضور یافتند.
وی به برخی جوسازی ها علیه کمیته امداد هم اشاره کرد و گفت: ...

[ مشاهده متن کامل رشد بیش از 30 درصدی جمع آوری فطریه بسیج نیوز ]