واکنش حماس به تصمیم خصمانه آمریکا علیه معاون هنیه

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
واکنش حماس به تصمیم خصمانه آمریکا علیه معاون هنیه
وزارت خارجه آمریکا همچنین گردان های المجاهدین را در فهرست گروه های تروریستی خود به شمار آورده و اعلام کرده است که این گروه مرتبط با حزب الله است.

به گزارش مشرق ، جنبش حماس خاطر نشان کرد تصمیم آمریکا تسلیم در برابر فشارهای دولت نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و همدردی با این رژیم به خاطر شکست هایش و نیز خدمت به اهداف و سیاست های نژادپرستانه خصمانه علیه ملت فلسطین و مسائل عادلانه اش است.
حماس بر مخالفت خود با این تصمیم ظالمانه تاکید و اعلام کرد معاون رئیس دفتر سیاسی حماس همچنان به نقش رهبری و وظیفه ملی خود در خدمت به ملت و برای پیروزی در رویارویی با اشغالگران و مقابله با طرح هایشان بر اساس قوانین بین المللی و ادیان آسمانی و انسانی ادامه خواهد داد.این جنبش خاطر نشان کرد تصمیمات و اقدامات اخیر آمریکا، تعدی و تجاوز پیاپی علیه ملت فلسطین و جانبداری آشکار از دشمن و سیاست های جنایتکارانه اش است.
بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب فلسطینی، جنبش حماس همچنین اقدامات خصمانه آمریکا علیه تمام گروه های مقاومت در منطقه از جمله قرار دادن خلیل یوسف حرب و هشام علی در فهرست به اصطلاح تروریستی این کشور را محکوم کرد.
این جنبش از اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی و نیز تمام کشورها و ملت های آزاده خواست این تصمیم ظالمانه و ...

[ مشاهده متن کامل واکنش حماس به تصمیم خصمانه آمریکا علیه معاون هنیه مشرق نیوز ]