موفقیت تیم ملی فوتبال امید، با وجود بدشانسی در راه المپیک

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۲
موفقیت تیم ملی فوتبال امید، با وجود بدشانسی در راه المپیک
پیشکسوت فوتبال ایران می گوید با وجود بدشانسی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در بازی برابر ترکمنستان و وجود چند مصدوم، امیدوار است این تیم بتواند امید ایران برای کسب سهمیه المپیک را زنده نگه دارد.

حسین کلانی، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیم ملی امید در مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی امید در بازی برابر ترکمنستان نمایش خوبی از خود ارائه دادند. یک مقدار بدشانسی هم گریبانگیر آن ها بود. به نظر من اگر دروازه بان سرعت بیشتری به بازی می داد، بازی روند بهتری می گرفت. تیم ملی ما در این بازی تسلط خوبی روی امیدهای ترکمنستان داشت. بازیکنان تیم ملی امید با توجه به اینکه تیم امید عراق برد پرگلی مقابل یمن بدست آورده باید روی تفاضل گل خود نیز توجه شایانی بکند.
او ادامه داد: تیم ملی امید ما تیم خوبی است. بالاخره آن ها امید ما هستند امیدوارم که بتوانند امید ما را برای کسب سهمیه المپیک زنده نگه دارند. اما بالاخره فوتبال هم چالش های خودش را دارد. تیم ما چند مصدوم داشت و موجب شد آن ها نتوانند تیم ملی امید را همراهی کنند. اما ما بازیکنانی را داریم که می توانیم از آن ها استفاده کنیم و جای آن ها را در بازی های پیش رو پر کنیم. در کل شرایط سختی داریم اما بازیکنان خوبی در تیم امید وجود دارد و امیدوارم که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.
عضو کمیته فنی ...

[ مشاهده متن کامل موفقیت تیم ملی فوتبال امید، با وجود بدشانسی در راه المپیک ایسنا ]