فساد قانونی در برخی پروژه ها/ حمایت اطرافیان وزیر از افراد فاسد!

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۷
فساد قانونی در برخی پروژه ها/ حمایت اطرافیان وزیر از افراد فاسد!
به گزارش خبرنگار مهر ، جعفر بدری ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در مورد فساد باید حساسیت فوق العاده ای در بین مسئولین ایجاد شود، اظهار داشت: دستگاه قضایی به تنهایی نمی تواند با فساد مقابله کند. وی تصریح کرد: آنچه برای من ثابت شده این است که فساد قانونی است، از راه های غیر صحیح کار می کنند، در واقع صورت کار درست است اما باطن کار به ضرر مجموعه است. اطرافیان وزیر از کسی که یقین داریم فاسد است، حمایت می کنند رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به سوء استفاده و رانت هایی که اشخاص در این زمینه به دست می آورند، ادامه داد: کسانی با مقامات بالا مرتبط هستند، با وزیر مرتبط هستند؛ مستندات داریم از اینکه اطرافیان وزیر از کسی که یقین داریم فاسد است، حمایت می کنند. بدری با تاکید بر اینکه وزرا باید اطرافیان خود را کنترل کنند، افزود: ملاک در عزل و نصب ها چیست؟ وابستگی به اشخاص یا شایستگی افراد!؟ بازرسی استان جلوی خیلی از زد و بندها را گرفته است وی خاطرنشان کرد: بازرسی استان جلوی خیلی از زد و بندها را گرفته است، تا جایی که آقای وزیر زنگ می زند و می گوید بازرسی جلوی کار ...

به گزارش خبرنگار مهر ، جعفر بدری ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در مورد فساد باید حساسیت فوق العاده ای در بین مسئولین ایجاد شود، اظهار داشت: دستگاه قضایی به تنهایی نمی تواند با فساد مقابله کند.
وی تصریح کرد: آنچه برای من ثابت شده این است که فساد قانونی است، از راه های غیر صحیح کار می کنند، در واقع صورت کار درست است اما باطن کار به ضرر مجموعه است.
اطرافیان وزیر از کسی که یقین داریم فاسد است، حمایت می کنند
رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به سوء استفاده و رانت هایی که اشخاص در این زمینه به دست می آورند، ادامه داد: کسانی با مقامات بالا مرتبط هستند، با وزیر مرتبط هستند؛ مستندات داریم از اینکه اطرافیان وزیر از کسی که یقین داریم فاسد است، حمایت می کنند.
بدری با تاکید بر اینکه وزرا باید اطرافیان خود را کنترل کنند، افزود: ملاک در عزل و نصب ها چیست؟ وابستگی به اشخاص یا شایستگی افراد؟
بازرسی استان جلوی خیلی از زد و بندها را گرفته است
وی خاطرنشان کرد: بازرسی استان جلوی خیلی از زد و بندها را گرفته است، تا جایی که آقای وزیر زنگ می زند و می گوید بازرسی جلوی کار م ...

[ مشاهده متن کامل فساد قانونی در برخی پروژه ها/ حمایت اطرافیان وزیر از افراد فاسد! خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار استانها