تشریح اهداف حضور ناوهای آمریکا در آبهای مدیترانه/چرا کاخ سفید از شرایط اسرائیل هراس دارد؟

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۷
عضو فراکسیون امید در مجلس اهداف ورود گروهی از ناوهای آمریکا به رهبری ناو هواپیمابر یواس اس هری ترومن به آبهای مدیترانه را تشریح کرد.

جلیل رحیمی جهان آبادی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،  در خصوص اهداف ورود گروهی از ناوهای آمریکا به رهبری ناو هواپیمابر یواس اس هری ترومن به آبهای مدیترانه، گفت: آمریکایی ها هم اکنون از وضعیت رژیم صهیونیستی هراس دارد از این رو تلاش می کند نیروهای خودش را در نزدیک ترین حالت به سوریه و مناطق اشغالی اسرائیل نگه دارد.
احساس ناامنی آمریکایی ها از حضور نیروهای ائتلاف ایران، روسیه و ترکیه در نزدیکی اسرائیل
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عبارتی آمریکایی ها از حضور نیروهای ائتلاف ایران، روسیه و ترکیه در نزدیکی های رژیم صهیونیستی احساس ناامنی می کنند؛ این مهم در حالیست که کابینه نتانیاهو نیز در حال فروپاشی است و حضور تقویت حضور نظامیان آمریکایی می تواند برای تثبیت موقیعت در اسرائیل نیز باشد.
حضور هواپیمابر در منطقه مدیترانه تهدیدی برای روسیه است
وی ادامه داد: کاخ سفید برای تهدید روسیه و همچنین حضور پرقدرت در منطقه مدیترانه اقدام به انتقال نیروهای نظامی کرده است؛ در این بین باید یادآور شد امروزه کشورهایی مانند لبنان نیز از سوی ...

[ مشاهده متن کامل تشریح اهداف حضور ناوهای آمریکا در آبهای مدیترانه/چرا کاخ سفید از شرایط اسرائیل هراس دارد؟ خبرگزاری مجلس ]